Ebike je potrebné rezervovať minimálne 1 deň vopred prostredníctvom online rezervačného formuláru. Ak máte otázky, zavolajte nám: 0905 699 131                             

Rezervácia

Pre rezerváciu elektrobicykla prosím vyplňte nasledujúci rezervačný formulár, najmenej 1 deň pred plánovaným zapožičaním. O úspešnom priebehu rezervácie budete informovaný(á) e-mailom. V prípade, že budete chcieť vašu rezerváciu upraviť alebo zrušiť, môžete tak urobiť telefonicky na: 0905 699 131 / 0907 143 918  alebo emailom na info@elektrobicykelbb.sk

Ku vyzdvihnutiu elektrobicykla si pripravte občiansky preukaz a dodatočný preukaz totožnosti ( napr. vodičský preukaz, ISIC a pod.) a  hotovostnú kauciu vo výške 100 eur/ebike. 

Pred samotnou rezerváciou elektrobicykla by sme Vás radi informovali o nasledujúcich zásadách zapožičiavania:

  • Elektrobicykle požičiavame na 1 deň- to znamená, že je potrebné ich vrátiť najneskôr do 20:00 hod v deň zápožičky. V našej požičovni žiaľ nie je možné nepretržité zapožičanie na viac dní.
  • V prípade, že chcete elektrobicykel prepravovať v aute je potrebné mať cyklo nosič , resp. sklopené zadné sedadlá ( v tomto prípade sa do zadnej časti auta zmestí maximálne 1 ebike).

Elektrobicykel si chcem požičať na *:

Pre dokončenie rezervácie dopňte prosím nasledovné informácie:

Ako to u nás funguje

Rezervácia elektrobicykla

Elektrobicykel si rezervujete v rezervačnom formulári vyplnením všetkých povinných polí. Ak máte záujem o prilbu alebo detskú sedačku, uveďte to prosím do poznámky. Rezerváciu je potrebné urobiť najmenej 1 deň pred plánovaným zapožičaním elektrobicykla. Pred samotnou rezerváciou sa prosím zoznámte so zásadami zapožičiavania.
Krok č.1
Krok č.2

Potvrdenie rezervácie

Po odoslaní požiadavky na rezerváciu Vás budeme spätne kontaktovať e-mailom, v ktorom Vám na náhľad zašleme zmluvu o prenájme elektrobicykla ( nie je potrebné ju tlačiť ani nosiť so sebou). Dôkladne si ju prosím prečítajte a v prípade, že s podmienkami prenájmu nesúhlasíte, kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom.

Zapožičanie elektrobicykla

Elektrobicykel si vyzdvihnete na našom výdajnom mieste, dostavte sa 10 minút vopred. Pri vyzdvihnutí bude potrebné predložiť váš občiansky preukaz a dodatočný preukaz totožnosti ( napríklad vodičský preukaz, ISIC, ITIC a pod.), na základe kt. doplníme do zmluvy o prenájme elektrobicykla potrebné údaje. Zmluvu je potrebné podpísať ešte pred odovzdaním elektrobicykla. Platí sa takisto vopred.
Krok č.3
Krok č.4

Vaša cyklotúra

S výberom vhodnej trasy v užšom aj širšom okolí Banskej Bystrice vám radi poradíme :)

Vrátenie elektrobicykla

Zapožičaný elektrobicykel je potrebné vrátiť v dohodnutom čase opäť na našom výdajnom mieste. Pri odovzdávaní ešte spoločne elektrobicykel vizuálne prekontrolujeme a podpíšeme Odovzdávací a preberací protokol. 
Krok č.5
Šipka do prava ikona - ElektrobicykelBBŠipka do prava ikona - ElektrobicykelBBŠipka do prava ikona - ElektrobicykelBB
+421 905 699 131 
2024 © Všetky práva vyhradené | | Zásady ochrany osobných údajov
Developed by Nive
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram